نقش مطالعات میان‌ رشته‌ای در توسعه‌ علمی و کار آفرینی کشور

برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام نهایی جهت شرکت در کنفرانس و کارگاه‌های آموزشی و همچنین پرداخت هزینه می‌توانید اینجا کلیک کنید.


افرادی که متقاضی شرکت در کنفرانس هستند ابتدا باید در سامانه ثبت‌نام کرده و سپس با فعال‌سازی نام کاربری خود، فرم شرکت در کنفرانس را تکمیل کنند.

برای ارسال مقاله نیز ابتدا باید در سامانه ثبت‌نام کرد و سپس با فعال‌سازی نام کاربری، چکیده و اصل مقاله را ارسال کرد.

لازم به ذکر است با توجه به این‌که کنفرانس در بازه زمانی خاصی برگزار می‌شود، امکان ثبت‌نام و ارسال مقاله نیز تنها در همان چارچوب زمانی اعلام شده وجود خواهد داشت (برای اطلاع از تاریخ‌های مهم اینجا کلیک کنید).

برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام در سامانه و ارسال مقاله می‌توانید از راهنمای کاربران استفاده نمایید.


اگر به عنوان مدرس قصد برگزاری کارگاه آموزشی در کنفرانس را دارید، می‌توانید بعد از ثبت‌نام در سامانه و ورود به حساب کاربری خود، از منو برنامه‌ها و زیر بخش درخواست برگزاری کارگاه آموزشی اقدام نمایید.

برای مشاهده راهنمای ثبت درخواست برگزاری کارگاه آموزشی اینجا کلیک کنید.

برای ثبت درخواست حتماً از نمونه فرم درخواست برگزاری کارگاه آموزشی استفاده نمایید.

مدرسان گرامی توجه داشته باشند، برای ثبت این درخواست لازم است فایل رزومه مدرس کارگاه، فایل ارائه مطالب کارگاه و فرم درخواست برگزاری آن نیز در قالب doc، docx و یا pdf بارگذاری شود.


 با توجه به فراهم شدن امکان شرکت در کنفرانس به صورت غیر حضوری، نوع عضویت خود را در سامانه مشخص نمایید.
 برای این منظور، با مراجعه به صفحه شخصی خود در سامانه کنفرانس، برای انجام تغییرات روی آیکون ویرایش کلیک کنید و نوع عضویت خود را مشخص نمایید.

  • نویسنده مقاله/شرکت حضوری در کنفرانس: نویسندگان مقاله که علاقمند به حضور یافتن در کنفرانس هستند.
  • نویسنده مقاله/شرکت غیرحضوری در کنفرانس: نویسندگان مقاله که امکان حضور در کنفرانس را نداشته، اما، تمایل به دریافت گواهی پذیرش را دارند.
  • شرکت کننده آزاد/ بدون مقاله: افرادی که نویسنده مقاله کنفرانس نیستند، اما، تمایل به بهره‌گیری از سایر برنامه‌های کنفرانس از قبیل کارگاه‌های آموزشی و … را دارند.